Maj 29, 2017 - Możliwość komentowania Zmiana daty !!! została wyłączona

Zmiana daty !!!

W odpowiedzi na wiele próśb o zmianę daty konferencji "Przemieniające uczniostwo" postanowiliśmy przychylić się do nich i przenieść nasze wydarzenie na październik.

O dużym zainteresowaniu naszą konferencją wiemy od wielu miesięcy - była to jedna z przesłanek, by podjąć się tematu organizacji dużego wydarzenia, które byłoby okazją do ogólnopolskiego, ponaddenominacyjnego spotkania ruchu uczniowskiego.

Od kilku tygodni docierały do nas prośby o rozważenie zmiany daty konferencji. Wielu potencjalnych uczestników deklarowało, że obecny termin okazał się wyjątkowo niedogodny i że przeniesienie wydarzenia na jesień umożliwi udział większej ilości osób.

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy zostali już powiadomieni o przeniesieniu konferencji, a ich wpłaty będą wedle ich życzenia przeniesione na nową datę lub zwrócone na ich konta.

Aktualnie ustalamy nowy termin wydarzenia - bierzemy pod uwagę październik. Rozmawiamy z mówcami oraz ustalamy wolne terminy Ośrodka w Radości i Seminarium. O nowej dacie i wznowieniu zapisów będziemy powiadamiać na stronie, na profilu fejsbukowym i w zaprzyjaźnionych mediach.

Published by: Ksawery Sroka in Aktualności