Lipiec 10, 2017 - Możliwość komentowania Studniówka !!! została wyłączona

Studniówka !!!

Świętujemy studiówkę czyli 100 dni do konferencji "Projekt Kościół. Przemieniające uczniostwo". Z tej okazji przygotowaliśmy studniówkową zniżkę, dla tych, którzy mimo sezonu ogórkowego myślą o nas i z niecierpliwością odliczają dni do kolejnej odsłony "Projektu Kościół".

Za udział w konferencji (bez noclegów) uczestnicy "studniówki" zapłacą 150 zł (cena regularna 199 zł), a za udział z noclegami (w pokoju wieloosobowym lub w pokoju 2-osobowym) koszt wyniesie odpowiednio 190 zł (zamiast 245 zł) i 230 zł (zamiast 290 zł).

Nasze studniowkowa niespodzianka zakończy się w sobotę, 15. lipca o 23:45. Po północy rozpocznie się akcja dla zdecydowanych, jednak nie będzie aż tak powalająca 😉
...z uwagi na atrakcyjność tej oferty ilość miejsc zniżkowych jest ograniczona.

Można także zgłaszać już grupy liczące od 5 osób. Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w postaci wypełnionego formularza, który można ściągnąć ze strony rejestracji grupowej.