Warsztat II - Fundamentalne znaczenie uczniostwa w budowaniu kościoła (N. Berry, A. Bajeński)

Andrzej o tej sesji:
Posługując się metaforą komputerową kluczem do budowania Kościoła jest jego... "system operacyjny".

Czy naśladowcy Chrystusa też mają taki "system operacyjny" dzięki któremu uruchamiane są wszystkie inne "aplikacje" życia i służby?  Na tej sesji postaramy się nie tylko zaprezentować KLUCZ do DUCHOWEJ FORMACJI UCZNIÓW CHRYSTUSA, ale podpowiedzieć jak się nim najlepiej posługiwać. To będzie bardzo praktyczna i ważna sesja.

Nathan o tej sesji:
Chrystus powiedział, że zbuduje Swój Kościół. Potem wysłał Swoich uczniów w świat, a oni zakładali Kościoły, czuwali nad ich wzrostem i rozwijali wierzących. JAK oni to zrobili? CO WYJĄTKOWEGO było w tamtych uczniach, że poszli zakładając Kościoły tam, gdzie docierali? JAKA była ich metoda?
Ta sesja została zaplanowana, by pomóc Tobie w bardziej efektywnym budowaniu lokalnego Kościoła, Twojego Kościoła według sposobu, który jest odbiciem Jezusowego modelu i Jego wizji pomnażania Kościoła.

Prowadzą Nathan Berry i Andrzej Bajeński.