Nathan Berry

Amerykanin, który kocha Polskę i Kościół, który tutaj głosi Jezusa. Na własnej skórze doświadczył przemieniającego uczniostwa, które jest nierozerwalną częścią Jego drogi z Jezusem.

Jego polska przygoda zaczęłą się na poważnie, kiedy 14 lat temu poślubił piękną polską dziewczynę, Olę. Dziś mają trójkę dzieci - dwóch synów i córeczkę.

Swoją pracę misyjną rozpoczął w Detroit i w Chicago, gdzie był zaangażowany m. in. w zakładanie nowych Kościołów. Przeniósł się do Warszawy, gdzie jest jednym z liderów ruchu Uczniostwa Misyjnego Życie na życie, które wywiera wpływ na wiele osób w całej Polsce.

Prywatnie Nate kocha czytać, gotować i nurkować. Jednym z jego hobby jest także praca w otoczeniu biznesowym, gdzie udziela się w sektorze szkoleń, co jest dla niego zarówno okazją do odświeżającej zmiany kontekstum jak i znakomitym polem misyjnym.

Na konferencji wspólnie z Andrzejem Bajeńskim poprowadzi: