Lipiec 26, 2017 - Możliwość komentowania Nasi patroni: mProfi.pl i PROCA coaching została wyłączona

Nasi patroni: mProfi.pl i PROCA coaching

Wakacje w pełni, ale my i nasi partnerzy nie próżnujemy. Dwaj partnerzy - mProfi.pl (marka Materna Communications) i PROCA coaching - dołączyli do nas w przygotowaniach do konferencji.

W zasadzie zarówno mProfi jak i PROCA były już u nas.

Firma Materna Communications wsparła nas podczas styczniowej odsłony "Projektu Kościół" udostępniając platformę SMS-ową do obsługi konferencji, a jej Dyrektor Zarządzający, Piotr Herman, wziął udział w panelu dyskusyjnym o zaangażowaniu chrześcijan w biznes i działania społeczno-polityczne.

PROCA coaching była w styczniu także reprezentowana przez swojego szefa, Dawida Wawrzyniaka, który jak moderator brawurowo poprowadził swoją grupę podczas spotkań warsztatowych. W październiku Dawid będzie także jednym z mówców.

Bardzo się cieszymy z partnerstwa i zapraszamy do konkursów, które wspólnie z partnerami zrealizujemy po wakacjach.