Sierpień 3, 2017 - Możliwość komentowania Kolejne konferencje została wyłączona

Kolejne konferencje

Z radosnym zniecierpliwieniem czekamy na październikową konferencję uczniowską, ale już teraz rozpoczęliśmy prace nad trzema (!!!) kolejnymi spotkaniami z cyklu "Projekt Kościół".

Wydarzenia planowane są na rok 2018, ale przygotowania rozpoczęliśmy już teraz. Sporo pracy wymaga doprecyzowanie programów, lotów gości zagranicznych i wielu innych szczegółów.

Możemy nieco uchylić rąbka tajemnicy: pracujemy nad tak różnymi projektami, jak konferencja kreacjonistyczna (z udziałem pierwszoligowych mówców z zagranicy), konferencja polityczna i konferencja małżeńska. Każdy z projektów jest na innym etapie zaawansowania i będziemy jeszcze o nich sporo pisać.

Jednak zanim zaczniecie planować swój udział w przyszłorocznych wydarzeniach "Projektu Kościół", pamiętajcie zaplanować wizytę w październiku.