Dawid Wawrzyniak

Teolog (ChAT), coach (ICF PCC), wykładowca akademicki (UŁ, WSTS), przedsiębiorca (PROCA & Right Path Polska).

Od 2007 roku profesjonalnie zajmuje się coachingiem i mentoringiem. Posiada doświadczenie w pracy z członkami zarządów oraz wyższą i średnią kadrą zarządzającą, prowadząc coaching indywidualny i grupowy, warsztaty, szkolenia m.in w Orlen, RWE, Tauron, PKP Cargo, PKO Bank Polski, mBank, BZ WBK, Orange, Play, Polkomtel, PricewaterhouseCoopers, Novartis, Novo Nordisk, Sandoz, Boehringer Ingelheim, Abbott, Aviva, Generali, ING Życie, BSH, Mondi, Gemalto.

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje nie tylko do celów biznesowych. Jest założycielem i prezesem Fundacji PROCA, która wspiera i rozwija chrześcijańskich liderów w kościele i biznesie przez takie projekty jak Life Cafe, Trening Liderów Kościoła, Biznes z Misją, Duchowe SPA.

Na konferencji poprowadzi: