AndyMcIntosh2

ANDY McINTOSH to emerytowany profesor Wydziału Teorii Termodynamiki i Spalania na Uniwerstytecie w Leeds. Jest autorem ponad 180 publikacji naukowych. Obronił doktorat z aerodynamiki w ówczesnym Instytucie Technologicznym w Cranfield (obecnie Uniwersytet w Cranfield) oraz z matematyki stosowanej na Uniwersytecie Walijskim. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych naukowych kreacjonistów na świecie.

Andy McIntosh

stephenl3

STEPHEN LLOYD wykłada i prowadzi badania w ramach Biblical Creation Trust. Jest także pastorem Hope Church w Gravesend. W trakcie pracy naukowej na Uniwersytecie Cambridge, gdzie uzyskał doktorat z technologii materiałowej, otrzymał nominację na członka naukowego Królewskiego Stowarzyszenia Uniwersyteckiego. Dr Lloyd ukończył również studia z zakresu teologii i religioznawstwa na Uniwersytecie Cambridge. Jest jednym z autorów pracy zbiorowej ``Debatując z Darwinem``.

Stephen Lloyd

terrym

TERRY MORTENSON jest naukowcem i mówcą konferencyjnym. Od lat 70. dr Mortenson wykłada tematykę związaną z ewolucją i naukowym kreacjonizmem w Europie i USA. Od 2001 r. związany z Answers In Genesis. Jest częstym gościem konferencji i stacji radiowych i telewizyjnych. W 1996 r. obronił pracę doktorską z historii geologii na Uniwersytecie w Coventry (UK). Od 1976 r. jest żonaty z Margie, z którą ma 5 córek i 3 synów.
Od 1976 r. jest żonaty z Margie, z którą ma 5 córek i 3 synów.

Terry Mortenson

Program konferencji

 • 9:00 rejestracja
  10:00 rozpoczęcie konferencji (M. Prończuk, S. Sylwestrowicz)
  10:15 wykład „Sceptyczne spojrzenie na ateizm” (A. McIntosh)
  11:45 przerwa kawowa
  12:15 wykład „Miliony lat czyli idea o pozanaukowych korzeniach i katastrofalnych konsekwencjach” (T. Mortenson)
  13:45 obiad
  14:45 wykład „Adam czy śmierć? Co było wcześniej?” (S. Lloyd)
  16:15 krótka przerwa
  16:30 wykład „Człekokształtny, Adam i Ewangelia” (T. Mortenson)
  17:00 przerwa kawowa
  17:30 wykład S. Lloyd – czekamy na potwierdzenie tematu
  19:00 krótka przerwa
  19:15 panel dyskusyjny i Q&A
  20:00 zakończenie konferencji

KOSZT I MIEJSCE

Konferencja odbędzie się już tradycyjnie w Ośrodku Konferencyjnym w Warszawie-Radości.
Jak dojechać? Sprawdź tutaj.
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z naszym biurem.

 

Całodniowa konferencja kosztuje 65 zł (tylko udział w konferencji oraz obiad) płatne przelewem na konto Organizatora (dane w mailu, po zakończeniu Rejestracji). Możliwa jest również rejestracja z noclegiem (i ze śniadaniem) poprzedzającym konferencję w cenie 145 zł (płatne jak wyżej). Ewentualne inne noclegi i inne posiłki (np. śniadania czy kolacje) należy zamawiać bezpośrednio w Ośrodku w Radości z pominięciem biura Projektu Kościół.